lang:
save:true
ua

Питання, які найчастіше виникають у вас

Ми ватага, яка складається з 30 парубків та дівчат які не годні всидіти на одному місці, тому постійно чаклують на щось нове, і як результат - глянц чудні речі:)

_DSC7759.JPG

Газди проекту (Артеме Шишкін та Андрій Рибак) у підприємництві сувенірної упаковки більш як 10 років.

Чим ми тільки пробували займатися - і картоними тубусами, і бляшаною упаковкою (www.light-pack.ua), але зараз ми кохаємось на упаковці із різноманітних дизйнерських матеріалів.

_DSC4386.JPG

_DSC7767.JPG

Саме виробництво розташоване у місті Днiпро, що на березі однойменної річки, де сумісно розмістилось виробництво та цех ручного складання


За час розвитку задуму ми зробили безліч різноманітних форматів упаковки (найбільша колекція на сторінці у фейсбуці) і з усим гонором можемо сказати, що з під наших рук не вийшло ні однієї незугарної коробочки :) Ми виробляємо сувенірні коробки практично для всіх виробників кон’ячної аква-віти (Таврія, Коктебель, Шустов), ми робили коробочки для Yves Rocher, BASF, ASUS, OKKO, TEAHOUSE, Kuehne&Nagel, РадаБанк, КредитДніпро, PlayBoy та ін. Наша продукція виставлена на продаж у 45-х Эпіцентрах на території України

CooverBox в Эпицентре

І нарешті ми вирішли зараз змінити те, як зазвичай здійснюються замовлення в нашій улюбленій галузі - значно спростити, полегшити і вам і нам життя. Майстрівник, на якому ви зараз знаходитесь живе свідчення того, про що ми балакаємо.

Подібних аналогів такого задуму у світі ми поки що не зустрічали.

Ми відкриті до критики, навіть розносу з вашої сторони, а також до любого співробітництва і миру у всьому мирі:) Пишіть нам свої безумні ідеї.


У наш майстрівник вбудований перетворювач зображень.

Ми приймаємо файли у форматі .png .jpg .jpeg .ai .eps .svg

.png .jpg .jpeg - влучні для візуалізації, але геть не то для друку, саме для друку ми радимо використовувати векторну графіку.

.ai .eps .svg - векторна графіка, найкращий варіант для друку (при цьому найліпша візуалізація у форматі .svg)
Як найкращим чином підготувати файл для візуалізації та друку:

  1. Завантажуємо файл в Adobe Illustrator.
  2. Спрощуємо колірність до 1-2 кольорів.
  3. Видаляємо непотрібні обведення (Strokes)
  4. Конвертуємо текст у криві “Select > All” потім “Type > Create Outlines”
  5. Зі строки меню клацаєте на “File > Save As” і вибираєте SVG. Збірігасте із стандартними налаштуваннями. 
  6. Файло готовий для завантаження в майстрівник :)
Якщо ви завантажили якісь з векторних файлів, а він некоректно відображається - не хвилюйтесь, ми для друку використовуємо первинник і за необхідністтю підкоригуємо його.

Так як наше виробництво напівавтоматичне і напівручне, ми годні зробити любий виріб, який тільки прийде вам до голови, але!

Майстрівник ми спеціально створили для того, щоб оптимізувати усі процеси та вартість. Любі відхилення від нього спричинять додаткові розробки, замовлення штампів і інше, що незворотньо потягне збільшення вартості. Просто будьте до цього готовими :)

Нові розміри - но нові креслення то ножі. Вони коштуют приблизно 1500 гриваків (розміри до 150 мм) та 3500 (усе що вишче). Кидайте нам запит на е-мейл, і ми вам дамо точний кошторис. Нам цікаві нові розміри на нашому майстрівнику, то ж ми згодні заплатити 50% кошторису, щоб мати змогу використовувати їх на сайті.

Для персональних замовлень пишіть у чат, який розташований у долині чи на електрону скриньку або телефонуйте +380667277557 (Артеме)


У межах майстрівника, в нас передбачено 2 типу терміновості:

  1. Стандартній - 20 робочіх днів з моменту передплати
  2. Швидкий - 8 робочіх днів з моменту передплати (+20% до кошторису)
Швидкість виробництва ви вибираєте у фінальній стадії замовлення:
final_ua.png

Як рахується термін? 
Якщо сплата зроблена до 12 дня, то термін рахується з цього дня, якщо пізніше з наступного робочого дня.

На 8-ий чи 20ий день ми відправляємо продукцію Новою Поштою (у випадку міста Дніпро - ви можете забрати в цей день самостійно)
До 300 коробок за доставку сплачуєте ви. Якщо кількість більше - за доставку сплачуємо ми (тільки замовлення які на пряму заходять з конструктору, та в рамках функціоналу цього сайту)

Гарне питання, яке для нас одне з найчастіших.

Справа в тому, щоб створити для вас взірець в єдиному екземплярі нам потрібно пройти такий самий процес чаклунства, як і для партії в 5000 шт. (Замовити папір, підготувати макет, просікти етикетку, заклеяти, відправити і т.п.) У середньому над виробніцтвом одного зразка працює 12 фахівців. Ось саме за це все шаманство ви і платите, замовляючи тестовий взірець.

У цьому випадку вартість матеріалів зазвичай складає не більш як 10%

Замовити тестовий взірець (800 грн.) можна тут

Щоб не витрачати кошти на виготовлення тестового взірця ви можете помацати нашу якість у найближчому Епіцентрі у відділі Деко і просто довіритися нам (наші руки не люблять неякісних речей)

У майстрівнику ми пропонуємо 3 вида друку:

1. Шовкографія - один з найдрівніших методів друку, в якому фарба наноситься через трафарет з дрібними отворами.

Як це відбувається:Шовкографія - це найліпший дружбан дизайнерских матеріалів. Безаперечною перевагою даного типу друку є то, що їм можливо друкувати на любих поверхнях - структурований папір, шкірзамінник, деревина тощо. I на любих кольорах, до прикладу, білим по чорному, чого не здатний цифровий друк. Шовкографія мас насичений друк и невеличку випуклість при друці, що додає шарму. До недоліків можна віднести неможливість друку  градієнтiв (кольрові переходи). Кожний новий колiр - це окремий прохід, що додає у вартості. Зазвичай, для цього методу використовують один-два кольори.

Шелкография 

2. Тиснення фольгою - дуже яскравий вид друку, коли за допомогою розігритого кліше фольга пресується до матеріалу.Частіш за інше використовуються блискучі/металізовані фольги, які доступні практично в будь-якому кольорі. Можливо як тиснення фольгами:

Тиснение золотом

Так і "сліпе тиснення" - це коли зображення просто "видавлюється" на матеріалі.

Слепое тиснение

Щоб зробити тиснення є необхідність виготовлення кліше, з вашим зображенням (лого), за допомогою якого в подальшому буде виконуватись друк. Вартість кліше залежить від розмірів (ми обрахували середню вартість за логотип - 500 грн. У випадку більших розмірів, ціна за кліше буде змінюватись)

3. Цифровий друк - спосіб друку, який дозволяє наносити повнокольорне зображення на світлий папір. Частiше за все ми друкуємо на білому та бежевому папері.


Полноцветная печать

Блог:

Брендовані коробки для корпоративних подарунків

284
9 Січня 2024
Брендовані коробки для корпоративних подарунків
Читати

Коробки для парфумів на замовлення

271
9 Січня 2024
Коробки для парфумів на замовлення
Читати

Коробки на магніті

8115
27 2023
Коробки на магніті

Бажаєте справити враження на покупця - підберіть для свого товару wow пакування. Виготовлення подарункових коробок на магнітах – один із напрямків діяльності компанії Coover box.

Читати

Дизайнерський картон та папір для подарункової упаковки

2509
2 2023
Дизайнерський картон та папір для подарункової упаковки


Перевага упаковки із дизайнерського картону? У чому різниця між дизайнерською бмугою та дизайнерським картоном? Як використовується дизайнерський матеріал?Читати

Коробки з ручками на замовлення

847
8 2023
Коробки з ручками на замовлення

Картонні коробки з ручками – універсальне рішення для багатьох завдань. Вони підходять для транспортування та зберігання товарів різних видів та форм. У цій статті ми розглянемо які ніші можуть скористатися перевагами картонних коробок з ручками.


Читати

Коробка місяця

863
1 2023
Коробка місяця

Білий колір є одним з найуніверсальніших і найпопулярніших у кольоровій гамі.

Перша та головна перевага використання білого кольору в стилістиці компанії – це його універсальність.

Читати

Універсальна упаковка під свічки

831
1 2023
Універсальна упаковка під свічки

Ароматичні свічки та декоративні свічки стали популярними для створення затишної атмосфери в будинку.


Читати

Подарункова коробка для ременів та гаманців

935
24 2023
Подарункова коробка для ременів та гаманців
Шкіряні вироби преміальний продукт, упаковка повинна бути високої якості та відповідати вмісту.
Читати

Преміальна упаковка під одяг

908
24 2023
Преміальна упаковка під одяг

Картонні коробки – це необхідність для багатьох бізнесів, які займаються виробництвом, продажем і доставкою одягу. У цій статті ми розглянемо, як має виглядати ідеальна картонна коробка для одягу і чому варто замовити її в Cooverbox.


Читати

Як упакувати підкову?

901
10 2023
Як упакувати підкову?

Підкова є символом удачі, привабливою для тих, хто шукає успіх і благополуччя. Її можна повісити над вхідними дверима або на стіні всередині будинку, щоб залучити удачу та уникнути біди.


Читати

Страницы: 1 2 3 4 5 ... 12 След.