Дизайнерський картон та дизайнерський папір

324
12 2021
Всім доброї доби!)
Сьогодні ми з вами поговоримо про дизайнерський папір та картон.
Відмінність між папером та картоном – щільність. Папір містить густину до 160 г/м2, а картон більш щільний.

коробки из дизайнерского картона

Вироби з даного матеріалу зустрічаються на будь-якому кроці. З паперу роблять візитки, різні коробки, пакети, папки, рекламні буклети і багато іншого.

Дизайнерським картон все частіше користуються художники, художники інтер'єрів, креативні люди і організації які займаються проведенням урочистих подій і ми навіть виготовляємо коробки з дизайнерського картону.

r3_3_2.jpg


Різновид паперу і картону великий, так скажімо, стандартні і гарні в роботі це Creative Board, malmero - але у кожного паперу є свої юанси,

дизайнерские коробки на заказ

 наприклад на цих паперах якщо робити друк шовком, то фарба втрачається і треба наносити другий і третій шар фарби, щоб досягти потрібного результату. Але creative board і malmero це стандартність і універсальність, вони хороші в роботі, не найдорожчий вид паперу та картону, якщо робити коробочку з дизайнерського картону creativ board або malmero, наприклад кришка-дно чи самозбірна з вушками, то коробочка свій пристойний зовнішній вигляд втратить,

коробка под заказ из дизайнерского картона

а також кольорова гамма у них стандартна, якщо ви бажаєте відхилення від стандартного червоного, наприклад і піти в пастелні тони, то вам підійде чудово Woodstock.

Ну а якщо ваше серце бажає гламуру або просто чогось яскравого та незвичайного, можна взяти картон та папери під назвою як Stardream або Сocktail.

изготовление картонная коробка по дизайну


Як ви розумієте, папір буває не просто однотонним, можна підібрати глянцевий або матовий, взяти вид який не брудниться, ну або, наприклад фактурний папір
Tintoretto, leatherlike і є ще багато різних фактурних диз. паперів та фактурного диз. картону.

изготовление коробки для конфет по авторскому дизайну

разработка дизайна упаковки

дизайн упаковки цены

Відео про дизайнерський картон, на відео побачите добре різницю між ними:


Для більш детальної консультації або замовлення преміумкласу упакування, подарункової коробки, виготовлення коробок з картону - пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox  Facebook: CooverBox  Telegram канал: CooverBox Photos.