lang:
save:
ua

Упаковка під шоколадні цукерки

481
14 2021

Всім доброї доби!
Шукаєте коробки для кондитерських виробів?)

Найчастіше у нас замовляють під цукерки - книгу з ложементом на 16 цукерок. Звичайно бувають винятки, зробимо на будь-який смак та погляд.


упаковки для кондитерских изделий

Ця книга на магніті розмірами 170*170*29. Обклеєна крейдованим папером, який виконаний під колір бренду. Ложемент із картону магістр білого кольору, на ньому також заливка кольором (повнокольоровий друк - це друк мінімум у чотири кольори, в результаті змішування яких вийдуть повнокольорове зображення з великою кількістю відтінків), ложемент на 16 цукерок.

коробки для кондитерских изделий


Цей ложемент зручний тим, що можна спокійно його дістати.


Є ще різні варіанти пакування кондитерських виробів, можна вибрати конструктив книга зі стрічкою, можна кришка-дно, так само можна замовити пенал під макаронс, в принципі будь-яку картонну упаковку для кондитерських виробів.

картонная упаковка для кондитерских изделий


Пакуємо ваші вироби на найвищому рівні, але до упакування треба підходити відповідально, особливо тим клієнтам, які пакують харчовий продукт, вам треба дотримуватися всіх правил зберігання.

І звичайно ж треба ретельно підбирати ложемент:
-десь потрібен ламінований ложемент – якщо у вас соковитий виріб, щоб коробочка не промокла;
-десь м'які - щоб не зламалися вироби;
-десь не з диз. картону з вирізами, адже товар може дряпатися об краї ложемента;
-десь взагалі не потрібен ложемент.


Як бачите, підходити треба з "головою" до цього питання, чим краще і якісніше упакований продукт, тим дорожчий його вигляд.

картонная упаковка для тортов киев



Для замовлення преміум упаковки, упаковки для кондитерських виробів, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.