Книга на магніті - наша топова позиція

281
14 2021

Всім доброї доби!
Сьогодні вся наша увага впаде на чарівну красуню.

коробки на магнитах

Якщо вам потрібен колір з вашого бренд-буку або, наприклад, ви самі змайстрували дизайн коробочки в програмі і задали там саме той, колір який ви бажаєте, то не переймайтеся ми зможемо втілити ваше бажання в реальність, головне надати нам макет із заданим кольором.

Коробочка конструктивом книга на магніті, розмірами: 364х230х85мм.

подарочные коробки на магнитах


Книга на магніті – наша топова позиція, вона практична, зручна, майже немає обмежень у розмірі та підійде під будь-яку продукцію.

коробка на магните на заказ

Як можете спостерігати, дизайн у цієї коробочки ніжний та мінімалістичний, відмінно підходить до їхнього брендування «я вільна». Задати такий дизайн у кілька тонів допомагає повнокольоровий друк.

производство картонных коробок с полноцветной печатью харьков

Повнокольоровий друк - це друк мінімум чотири кольори, в результаті змішування яких вийдуть повнокольорове зображення з великою кількістю відтінків.


Як ви розумієте, коробочка зроблена з палітурного картону товщеної 2.5мм (Палітурний картон - є одним з найбільш міцних видів картону, завдяки своїй структурі здатний витримувати високі механічні навантаження. Виготовляється з бурої дерев‘яної маси з використанням макулатури.), і обклеєна крейдованим папером на яку задали брендування коробочки. Можна також додати ложемент під вашу продукцію або будь-який наповнювач.

коробка на магните на заказ


Відео:Усі види упаковки, які ми робимо:


Для замовлення коробки на магнітах, коробки кришка дно, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.