lang:
save:
ua

Як упакувати підкову?

105
10 2023

Пакування для підкови зазвичай повинно бути міцним та захисним, щоб гарантувати безпеку та збереження самої підкови під час транспортування або зберігання.

Конкретні вимоги до упаковки можуть відрізнятися залежно від того, який тип підкови плануєте упаковувати. Наприклад, для залізних підков потрібна міцніша упаковка, ніж для пластикових.

Гарною ідеєю може бути використання картонної коробки, яка буде за розмірами підкови та достатньо міцною, щоб не деформуватися під час транспортування. Для захисту підкови від пошкоджень можна використовувати ложемент із пружного матеріалу, такий як ізолон або ева.


упаковать подкову

На фото коробка на замовлення під мідну подкову, досить важкий виріб, хоч і не великого розміру. Ми на запит клієнта розробили унікальну упаковку, яка виконує функції захисту, фіксації та презентації. Коробку можна згорнути у підставку, конструкція тримається на магнітах.

Розмір упаковки 120х120х20мм, з палітурного картону 2мм, картон обклеюється дизайнерським папером Stardream saturn 120г/м2. На кришці брендування гарячим тисненням золотистою фольгою. Всередині ложемент з ева - однорідний і пружний матеріал, зверху покритий тканиною червоного кольору. Ложемент вирізається за формами продукції для надійної фіксації, є вріз з поглибленням, куди можна поставити підкову.

Для консультації пишіть нам в соціальні мережі або звертайтеся через сайт.