lang:
save:true
ua
Оберіть конструктив

Крафтова коробка

Доставка по всьому світу!
покрути
і натисни
* Я хочу завантажити власный дизайн на увесь короб.
К-ть
Грн / од.
К-ть
Грн / од.
Ціна:
0 грн.
Крафт — це модний напрямок в пакуванні, який завоював величезну популярність у всьому світі, і в Україні теж. Подарункові крафтові коробочки ідеально підходять для тих, хто віддає перевагу простоті в оформленні. Це стильний і бюджетний варіант для подарунка. Компанія Coover Box виробляє крафтові коробки на замовлення як поштучно, так і оптом. Ви можете вибрати колір коробочок у нашому онлайн-конструкторі, а також підібрати їхній розмір, щоб ваш товар або подарунки гарантовано помістилися в них.

Виготовлення крафтових коробок на замовлення в Україні


Виготовлення коробок із крафту — сучасний тренд, ми намагаємося не відставати від моди. Наші коробочки міцні та виготовляються не з тонкого крафтового паперу, а з крафт-картону. Можете бути впевнені: ваш подарунок буде надійно захищений і не деформується.


При виробництві крафт-коробок ми використовуємо:

  • екологічний рудий крафт-картон;
  • білий крафт-картон;
  • золотий/срібний картон.
  • Ваш логотип або візерунок можна нанести на коробочку двома способами: шовкографією (доступний друк логотипів до 2-х кольорів) і штамп (з фольгою).Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто країни (Київ, Дніпро та ін.). Доступний як опт, так і роздріб.* Частина конструктивів поставляється в самозбірному варіанті (дивіться в розділі відео, як збиратися), частина вже в готовому вигляді.

* Частина конструктивів має безкоштовну опцію — фірмовий хлястик (відсутній на самозбірних конструкціях)Стандартний термін виробництва - 20 роб. днів.
Прискорений (+20% до вартості) - 8 роб. днів.