Упаковка на магніті

36
22 2022

Останнім часом коробки на магнітах стають дуже популярними. Клієнтам хочеться зробити гарні подарунки, солідно представити корпоративні сувеніри та гідно упакувати свою продукцію. Пакування з картону з кришкою на магнітах, якнайкраще виконує всі перераховані вище функції.

Як правило, коробочки на магнітах виконуються з товстого палітурного картону, товщиною 1,5 – 2 мм. Зовні така коробочка обклеюється папером. У кришці може бути встановлений від одного до трьох магнітів, залежно від розміру коробочки. Виходячи з вмісту та розмірів коробочки ми можемо встановлювати магніти різних розмірів та конфігурацій (круглі або квадратні), розраховані на різну силу відкривання. Наприклад, якщо це коробка для дорогих напоїв у скляній тарі, то буде встановлено дві чи три пари великих магнітів з великою силою притягування, щоб кришка надійно фіксувалася та не відкривалася під час транспортування чи пильного розгляду подарунка у руках.

коробки на замовлення


Картонні коробки на магнітах відрізняються одна від одної ще однією особливістю, яка полягає в тому, що деякі з них можуть бути самозбірними/розкладними (https://cooverbox.in.ua/articles/izgotovlenie-samosbornykh-korobok/). Спеціальна форма основи коробки дозволяє зробити так, що коробка стає об'ємною при її відкриванні. Так економиться місце у приміщенні, якщо його не вистачає, та й транспортувати простіше, адже не доведеться возити “повітря”.

Розкладні коробки на магнітах використовуються для пакування текстильної продукції, одягу, сувенірів та подарунків. Для деяких клієнтів ми виготовляли складні коробки на магнітах, призначені для транспортування в інші країни.


Де застосовуються картонні коробки на магніті?

Сфера застосування подібних упаковок дуже велика, завдяки їх неабияким якісним властивостям, насамперед це:

-Практичність. Коробка дуже легко закривається та відкривається, при цьому надійно захищаючи вміст;
-Гарний зовнішній вигляд, упаковка виглядає солідно, асоціюється з якістю та люксовіст‘ю вмісту;
-Шикарні можливості декорування дозволяють створювати як неповторні подарункові коробки на магніті, так і   ефектні ексклюзивні бізнес-упаковки для різних сувенірів тощо;
-Можливість подальшого використання робить подібну упаковку ще більш привабливою для покупця чи  одержувача.
-Жорстка, міцна конструкція з надійною фіксацією ідеально підходить для упаковки практично будь-яких   предметів, але найчастіше застосовується як:
-Подарункова упаковка. Виглядає красиво, переконливо і справляє належне враження;
-Пакування презентаційних зразків елітної продукції, включаючи парфумерію, космічні засоби;
-Коробки для ювелірних виробів та прикрас, надійно їх захищає та презентабельно виглядає;
-Пакування гаджетів, сучасних пристроїв, цифрової техніки.


Окрім створення самої коробки, фахівці компанії CooverBox розроблять грамотне, індивідуальне внутрішнє наповнення, яке послужить додатковою окрасою пропонованого продукту або презенту, а також ще одним способом його захисту. Гарний ложемент, виконаний у тому самому стилі, що й упаковка надійно зафіксує будь-який виріб!

 виготовлення коробки

У кожного клієнта свої очікування від упаковки на магніті, якщо вам чи вашим клієнтам треба транспортувати на недалекі дистанції упаковку з вмістом, можна додати ручки.

виготовлення картонних коробок

А для більш презентабельного вигляду можна додати стрічки. Є варіант книга зі стрічками, вона йде без магнітів, але на такий вид упаковки є сильні обмеження за розмірами.

коробки на замовлення України


Для замовлення преміум класу упаковка, коробки на замовлення, виготовлення подарункових коробок, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.