Кашований картон

35
29 2022

Картонні коробки вже давно використовуються не тільки для збереження товару, а і як вид ефективної реклами. Є багато різних технологій як покращити якість упаковки на замовлення, і сьогодні ми поговоримо про кашування картону.

КАШУВАННЯ - коли необхідно зробити поліграфічну продукцію естетичнішою:

  • надати гарного вигляду із закриттям обрізаних елементів;

  • отримати більш довговічний та привабливий виріб;

  • збільшити характеристики міцності продукції;

  • захистити від розшарування та посилити зносостійкість/вологостійкість.


Кашування – технологія нанесення лайнера (паперу, з надрукованим та обробленим зображенням, з вже нанесеним лаком або ламінацією) на щільний матеріал. Як основа при кашуванні може бути використаний папір, різні види картону: звичайний або дизайнерський, а також палітурний - міцний картон з високим ступенем жорсткості.

кашировка картона

Буває одностороннє, двостороннє та слім-кашування. При односторонньому наноситься лише на одну сторону.


Двостороннє кашування - більш дорогий вид обробки, через те, що зовнішній шар наноситься на обидві сторони основи. Необхідно стежити, щоб лайнер та основа поєднувалися максимально точно: будь-яка найменша нерівність поверхні призведе до браку, спотворення зображення.

При слім-кашуванні не використовується основа, вона формується із двох лайнерів. Таким чином виходить довговічний міцний картон із двостороннім зображенням. Він добре тримає форму, і він не має непривабливого внутрішнього шару-основи, який видно при звичайному кашуванні.


Для замовлення преміум класу упаковка, коробки на замовлення, виготовлення подарункових коробок, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.