lang:
save:
ua

Коробки з печаткою на замовлення

127
31 Січня 2023

Привіт, як ми вже говорили, у нас на виробництві є 3 види друку:

1. Шовкотрафаретний друк. Це метод відтворення як текстів і написів, так і різних зображень (монохромних або кольорових) за допомогою трафаретної друкарської форми ("матриці"), що є дрібноклітинною сіткою, крізь незакриті отвори якої, фарба переноситься на поверхню, що задруковується.

2. Тиснення. Це нанесення зображення на папір, шкіру та інші матеріали за допомогою спеціальної металевої форми – кліше для тиснення. Під впливом температури кліше залишає на поверхні паперу або іншого матеріалу втиснутий, або навпаки, піднятий відбиток.

3. УФ-принтер. Це ультрафіолетовий друк, різновид друку з використанням чорнила, яке застигає (фотополімеризується) під впливом ультрафіолетового випромінювання, утворюючи плівку на матеріалі, що задруковується.

коробки с печатью на заказ

Шовкотрафарет та тиснення друкуємо не більше ніж у 3 відтінки. Зверніть увагу, що на кожен відтінок треба купувати приладку для друку.

Тиснення – використовується фольга, там стандартні кольори. 
Шовкотрафарет – використовуємо фарбу. У цьому способі є можливість замішати відтінок ближче до вашого, але оскільки замішує не машина, а людина – можуть бути похибки на 1-2 відтінки.

УФ принтер може друкувати в кілька відтінків, але якість друку буде трохи гірше ніж у цифрової. Ну, це просто друк принтером. Пріоритетність цих трьох видів нанесення в тому, що їх можна надрукувати на будь-якому матеріалі, який ми використовуємо.


Логотипи та дизайни, де задіяно більше 2-3 кольорів, ми друкуємо повнокольором. Повнокольоровий друк оточує нас скрізь: банери, плакати, флаєри, упаковки чаю тощо. Для такого друку використовують крейдований картон та папір, який додатково зверху ламінують. Типи ламінації: матова, глянець та софт-тач.

У повнокольоровому друці є два типи:

1. Цифровий друк, що друкує по cmyk, не по пантону, для понтона задіяно іншу машину. Цифровий друк - виготовлення тиражної друкованої продукції за допомогою "цифрового" обладнання - пристроїв, які друкують безпосередньо з електронних файлів і використовують не офсетну технологію, а технологію прямого нанесення фарб. На жаль у цифри є обмеження в розмірі листа - друкована зона 680х480мм, тобто якщо у вас велика коробочка, то швидше за все вам треба буде перейти на офсетний друк.

2. Офсетний друк - різновид друку, що передбачає перенесення фарби з друкованої форми на матеріал, що задруковується не безпосередньо, а через проміжний офсетний циліндр. Відповідно, на відміну інших методів друку, зображення на друкованій формі робиться не дзеркальним, а прямим. Такий вид нанесення дозволяє друкувати по пантону. У всіх друкарнях один понтон і вибирати колір треба з нього - Pantone Solid Coated.

У друкарнях, які працюють з понтоном стоять спеціальні машини, які замішують відтінок, перед запуском тиражу вони проганяють аркушів 100, доки машина не підбере колір один в один. Такий вид друку більш витратний, але є вагома перевага – вони друкують великі формати

изготовление коробок с печатью


Висновок: Якщо у вас друк в один або два кольори і чи не принципово буде похибка у відтінку, то вибираємо друк на виробництві, а якщо треба попадання один в один і друк більше 2х відтінків, то вибираємо друкарню. Більш детально про ваш спосіб нанесення розповість менеджер