Упаковка під настільні ігри на замовлення.

58
24 2022

Усі ми стикаємося з такою ситуацією, що згодом упаковка настільних ігор проминається, втрачає свій презентабельний зовнішній вигляд, втрачає привабливість і у нас відпадає бажання діставати цю гру.

Саме тому часом розробка упаковки для такого продукту займає більше часу, ніж створення, наприклад, ігрових карток.


Як правило, упаковку розробляє технолог, який знає, як зробити її міцною та зручною у використанні. У компанії Cooverbox над упаковкою працює не тільки технолог, який знає, як зробити її досконалою, але й дизайнер, який доносить потрібну ідеологію гри/бренду.
Ще рік тому до Нового Року 2022 року, у нас замовили упаковку під монополію. 

Упаковка под игрыКоробка виконана з палітурного картону, такий картон дуже міцний, він не дозволить поміняти коробку та її вміст.

Фактурний дизайнерський папір, який надає більш бажаного, дорогоцінного та ексклюзивного вигляду товару.

Брендували упаковку під ігри шовкотрафаретним друком білою фарбою. Ми друкуємо не гуашшю чи будівельною фарбою, а спеціально підібраними фарбами для цього методу нанесення логотипу.

Усередині коробки йдуть розділення під елементи гри. Внутрішнє заповнення упаковки виконали з дизайнерського картону Creative board.Це книга на магніті із ручкою. Упаковка з ручкою на великі розміри затребувана, тому що вона полегшує клієнту переносити таку тару.


Фахівці CooverBox, найкраще знають, як упаковка ваш товар, пишіть нам для замовлення або консультації.
Можна зв'язатися через: