Коробки для крихких виробів на замовлення

48
24 2022

Всім привіт наша щомісячна рубрика - wow коробка місяця.
У жовтні нам дуже сподобалася упаковка під зразки каміння. Це невелика упаковка яка включає великий функціонал, адже таку продукцію потрібна надійно запакувати і зафіксувати на місці, але при цьому зовнішній вигляд упаковки та товару повинен залишатися презентабельним.

шляпные коробки


Упаковка виконана з палітурного картону, вигляд конструкції - кришка-дно, розмір 80х55х80мм.
Палітурний картон - це самий міцний і щільний картон, який використовується для оформлення коробок на замовлення.

Палітурний картон обклеїли папером з повнокольоровим друком + уф лак. УФ лак нанесли на написи та елементи.
УФ-лак у поліграфії – це спеціальний лак, завдяки якому друкованій продукції надається глянець. На сьогоднішній день ця техніка є однією з найпопулярніших та найсучасніших. УФ-лакування застосовується для заповнення як усієї суцільної поверхні, так і для вибіркового лакування.

Усередині коробці ложемент під товар, наш технолог розробив комірки під кожен камінь, так як вироби відрізняються за габаритами. Внутрішній вкладиш у коробку зробили з палітурного картону і для дорогого вигляду обклеїли оксамитом чорного кольору.

футляры и упаковка для ювелирных изделий


Упаковка дуже зручна у використанні, кришка міцно фіксується на місці та не дає випасти вмісту коробки. Доцільна мініатюрна коробка під зразки каміння гідно представила бренд нашого клієнта. Ми задоволені, коли ваш бізнес просуватиметься завдяки якісним упаковкам)

Фахівці CooverBox, найкраще знають як упакувати ваш товар, пишіть нам для замовлення чи консультації.

Можна зв'язатися через: