Упаковка на день закоханих на замовлення

12
16 Січня 2023

День закоханих це романтичне та повне ейфорією свято. Люди всього світу на початку лютого починають досліджувати магазини у пошуках відповідних для своїх другої половини подарунків.
І насамперед погляд потенційного клієнта падає на упаковку, ми віддаємо перевагу тій тарі, яка не така, як усі і в передчутті, що там всередині, так скажемо «жертви» маркетингу)


Тому варто добре замислитися над вибором упаковки.

1. Упаковка має бути відповідного розміру під вашу продукцію, щоб все лежало компактно. Розміри на наші види коробок можна знайти во вкладці 3D конструктор.

2. Фіксація товару. Якщо вам необхідно зафіксувати надійно вміст коробці, то ми можемо зробити ложемент за потрібними розмірами, а також для більш красивого виду, ложемент можна покрити тканиною або картоном.

3. Дизайн коробки. Для того, щоб погляди падали на вас, необхідно бути іншими. Підійти до дизайну з ентузіазмом, необов'язково ліпити все підряд, вибирати яскраві кольори і тд. Достатньо правильно підібрати колір коробки і колір логотипу, щоб це було гармонійно, стильно і не перевищувало вашого бюджету.

4. Вид коробки. Все ж таки це свято-подарунок-бантик.
У нас є книга на магніті зі стрічками. Але також ви можете замовити будь-який варіант і просто додатково замовити стрічку щоб потім обв'язати навколо.

5. Ще в нас можна замовити конверти будь-яких розмірів та подарункові пакети.
коробка на 14 февраля
Щодо каталогів паперу чи консультації пишіть нам у соціальні мережі або звертайтесь через наш сайт)

CooverBox знає свою справу та допоможе вам реалізувати задум.