Упаковка для нагороди

52
19 2022

Нагорода – визнання заслуг її власника, спогад про важливу подію у житті. Зберігання її має бути гідним, щоб і самому було приємно подивитися, і іншим показати на радість.

Вкотре до нас звернулися за розробкою коробки під медаль. Цього разу нагороду вручатимуть нашим захисникам. Картонна коробка з кришкою

коробка для ювелирных украшений

Це дорога, але гарна упаковка, виконана з міцного палітурного картону, вона міцна та добре тримає форму. Кришка відкривається вгору. Коробка покрита дизайнерськими матеріалами, що надає виробу більш урочистого вигляду. Пакування називається Sologing (авторська назва Cooverbox) або кришка-дно з бортиком.

коробочки для ювелирных изделий

Такі упакування займають мало місця, їх зручно демонструвати в руках та зручно вручати. Медаль розташована в середині упаковки на підставці, в ній є вирізи, за які чіпляють нагороду. Медаль у такому оформленні має гідний зовнішній вигляд, доставляє позитивні емоції людині, яка має нагороду.


На жаль, не всі мають можливість замовляти дорогі упаковки.

Ошатні та акуратні коробки з картону – відмінна альтернатива. Замовити можна будь-який варіант.

Для замовлення якісної упаковки або розробки індивідуальної коробки пишіть нам у соціальні мережі або замовляйте через сайт.