lang:
save:
ua

Подарункові упаковки для алкоголю

2028
11 2020
Подарункові упаковки для алкоголю

Красива та стильна подарункова упаковка для алкоголю дозволяє вигідно виділити його на полиці та привернути увагу потенційного покупця. Саме зовнішній вигляд дає покупцю уявлення про якість продукції. Для багатьох звично бачити елітний віскі, вино, коньяк або шампанське в ефектних, презентабельних упаковках. Тому, якщо хочете справити враження та підвищити свої продажі – зробіть акцент на привабливій упаковці!

Наша компанія виробляє картонні коробки для алкоголю на замовлення з вашим логотипом та дизайном.

Варіанти конструкцій коробок для алкоголю, які ми виготовляємо
Картонна упаковка для пляшки вина, віскі або шампанського може бути самозбірною або зі склейкою. У першому випадку вам потрібно зібрати коробочку власноруч, це зовсім нескладно, у другому - ви отримуєте вже готове упакування.

Ми виготовляємо коробочки наступних типів:

футляр для алкоголю з осередками;
Шубер упаковка для спиртного;
з віконцями, отворами;
з ручками та ін.
Наша мета — зробити упаковку, яка буде не лише привабливою, а й практичною.

Алкогольні напої у скляній тарі повинні зберігатися в особливих умовах. Перевозити пляшки з дорогими напоями непросто — будь-який необережний рух спричинить серйозні пошкодження. Багато виробників фасують алкоголь у дерев'яні ящики, які не особливо привертають увагу, однак підходять для масового перевезення. Наші упаковки виготовляються із щільного кашованого картону, який надійно збереже крихкий товар під час транспортування та зберігання. Для оформлення використовується дизайнерський італійський папір Fabriano. Результат – яскраві, насичені кольори в оформленні. Ви можете нанести на поверхню коробочок будь-яке зображення: ваш логотип, дизайнерське оформлення, написи.

Особливості виробництва
Виготовлення подарункової коробки під пляшку починається з визначення концепції. Ви вибираєте тип упаковки, її розміри, колір та додаткові зображення, які будуть нанесені на поверхню. Замовляючи велике оптове виробництво, враховуйте, що термін виготовлення може збільшуватися.

Далі ми розпочинаємо виготовлення упаковок. У нашому розпорядженні найновіші технології друку та сучасне обладнання для виготовлення коробок з картону. Ви отримаєте своє замовлення в обумовлений термін. Доставка по всій Україні, у тому числі, у Київ, Харків, Дніпро та інші міста.

Як замовити виготовлення подарункової упаковки для пляшки?
Сувенірна упаковка для пляшок захистить ваш товар від псування та пошкоджень та допоможе збільшити продажі. Замовляйте виготовлення коробочок для спиртних напоїв у компанії Cooverbox. Чим більше замовлення — тим менша вартість однієї одиниці продукції. Ми також виробляємо інші коробки з кашованого картону на замовлення. Скористайтеся нашим зручним онлайн-конструктором, де ви можете змоделювати упаковку на свій смак, у тому числі, змінити розмір та конфігурацію, додати логотип або завантажити свій дизайн, а також розрахувати підсумкову вартість вашого замовлення.

Подарункові коробки для пляшок на замовлення від Cooverbox - це просте, але ефектне доповнення до вашого товару.

Зв'яжіться з менеджером за допомогою месенджера на сайті або зателефонуйте за контактними номерами телефонів, якщо у вас виникають проблеми із замовленням.

+380667277557 Артем +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.