lang:
save:
ua

Коробка для годинників - хочу!

4125
24 2019


Коробка для годинників? Можемо!

Підемо, як завжди, від самого дешевого до самого дорогого варіанту: 


Бюджетним, экологічним, хіпстеровим, натуральним, хендмейдовим і при цьому стильовим варіантом є - “Крафт”. Матеріальчик достатньо ексклюзивний в Україні, вигляд отримаєте не типовий.


80х80х80.png

крафт80х80.jpg


  Ми дуже любимо кубарики цього разміру, а як коробка для годинників цей варіант взагалі ідеальний. Він зручно лягає у долоні, в нього можна покласти творче сіно чи бахрому, або можна полкасти годинник на подушенцію. Наш фирмовий хвостик придасть шарму цієї упаковці :)


50х110х55.png

110х55х50.jpg

50х110х55_2.png


Не великий, продовговатий варіант, з яким цікаво можна погратися у дизайні. Також личить до невеличких годинників. Додати лоску можна з допомогую пакування у тішью.


75-x-150-x-25.png

вудио-крафт-2.jpg


Цей размір ми створювали для чехлів для моб. телефонів, однак ви можете використовувати його як коробка під годинники, главне щоб товщини вистачило. Також зручно лежить у руках, буде пасувати до усіляких "розумних годинників". У цьому розмірі у нас передбачені виїмки для відкривання.


55-x-190-x-55.png

acer-9.jpg
Слайдер продовговатий, з квадратним перетином також може бути цікавий для годинників.


Якщо ви хочете “здорожити” чи “підконцептуаліти” його, є 2 варіанти:
1. Дизайн. Просто своєрідним підходом до дизайну ви можете створити дуже цікаву коробку для годинників. 
    Ми вам радимо провірений варіант: заходите на нашу сторінку в Pinterest - у нас одна з самих великих колекцій концептуального пакування. Беріть любий підхід, який вам сподобався, так використовуйте на своїй конструкції. 
2. Друк. Можна надрукувати кольоровою фольгою (прохання в нотатках до заказу давати вказівки до типу фольги - ми підберемо). Можно використовувати 2-3 кольори на друці - це також виглядає цікаво.

крафт-семак-7.jpg  tisnenie_shustoff.jpg"Кубрик"  - дуже цікавий і поки що не розкрученний варіант упаковки для годинників.

кубик-часы-9.jpg
Він на магнитах, цікаво відкривається (з чим можна гратися у дизайні). Всередині кубрика - дизайнерскій картон, зовні палітурний картон, обклеєний дизайнерським папером. Цу суміщення виглядає цікаво.

kubik1.jpg

kubik2.jpg

80х80х80.png  - радимо той же размір, що і у крафті. Він дуже зручно лягає у руку

По ложементам також можно варіювати - від подушочок, до складних багатоелементних конструкцій.


Книжка" - достатньо не типовий варіант упаковки для годинника, але ж цим ви зможете виділитися на ринку.
Ось приклад з-за кордону:

0c31c2cff070fa6b3ad67a1abb45507d.jpg
Опція такого ложементу не передбачена майстрівником, можете вказати у допису - “хочу ложемент як у статті про годинники” а ми сконтактуємо з вами відносно вартості. Коштувати він може в залежності від матеріалів від 15 до 60 грн. Разміри які личать до цього концепту:  115x167x37.png  150х150х50.png

либро 3.jpg

Можно зробити особистий вузький варіант упаковки під годинники у ваших розмірах. Вартість заказу штампу до таких розмірів приблизн 2200 грн. Половину вартості ми беремо на себе. Пишіть нам на е-мейл с запитом на новий размір та він з'явиться у майстрівнику.


"Слайдер" - якщо ви хочете бути не такими як усі. Цей формат массово не використовується в Україні, то ж у вас усі шанси стати особливим.
Роміри ті ж, що і у "Книжки". 

IMG_7814.jpg

IMG_7605.jpg
До речі, тут як і у Книзі можна використовувати повнокольоровий друк по білому чпаперу, але ж, на нашу думку, сувенірній упаковці більш за все пасує кольоровий дизайнерській папір.
"Скриня" для годинників. 

Це самий преміальний, люксовий та стильовий формат пакування. Радимо у цьому конструктиві тиснсити фольгами чи використовуваті шовкографію.


рада банк.jpg

мокап высокая коробка 2 (1).jpg
У скриню для годинника як і у крафт, як і у кубрик, ми можемо зшити подушечку (тиражі від 100 шт) - ціна - 25 грн / шт. Робиться на базі кожзаму чи бархатистої тканини. Пишіть про необхідність у допису до замовлення і ми додамо це у рахунок. 

З ложементом можна намудріти багато чого, але ж це потребує додаткових обговорень тех. параметрів та вартості.

e399e4d9327f26374e97b63dd707cb87.jpg


Конструюйте у нашому онлайн-майнстрівнику, отрумуйте миттєву вартість, контактуйте з нами, якщо у вас складні замовлення.