lang:
save:
ua

Коробки для взуття на замовлення

2160
5 2020

Взуттєві коробки - зручний та раціональний предмет для зберігання, продажу та транспортування взуття. Гарна коробка повинна мати певні характеристики:

висока міцність;
зручність у використанні;
гарний дизайн.
На нашому сайті ви можете придбати картонні коробки для взуття оптом та в роздріб. Замовляйте фірмові коробочки під взуття, а також крафтові коробки з логотипом вашого бренду, щоб у ваших клієнтів залишалися тільки позитивні враження.

Види взуттєвих коробок, які ми виробляємо
Перш ніж замовити виготовлення взуттєвих коробок, вам варто визначиться з їх типом. Cooverbox виробляє коробки:

зі з’ємною кришкою;
з відкидною кришкою.
Вироби з відкидною кришкою ідеально підходять для транспортування: вони надійно захистять взуття від зовнішніх факторів. А ось в окремих коробочках кришка дно і стіни зроблені з дуже міцного картону, що робить їх ідеальним контейнером для тривалого зберігання вашого взуття.

Ми можемо зробити будь-яку партію коробок на замовлення: від кількох штук до декількох сотень, і навіть більше.

Фірмова коробка є ще одним інструментом для розвитку та підтримки вашого бренду. На нашому сайті ви знайдете онлайн-конструктор, за допомогою якого зможете самостійно підібрати колір для своїх коробочок - замовте виготовлення чорних, білих, червоних, золотих або сріблястих, на ваш розсуд. Наше виробництво взуттєвих коробок має власну друкарню, яка забезпечує якісний та чіткий друк ваших логотипів або інших зображень. Ми використовуємо виключно високоякісні матеріали та елітний італійський дизайнерський папір Fabriano для надійного зберігання та красивої презентації дизайнерських моделей взуття, а також виготовляємо коробки шкатулки на замовлення для презентації та продажу інших товарів.

Як замовити виготовлення взуттєвих коробок?
Ви можете замовити виготовлення коробок для взуття із фірмовим логотипом вашого бренду прямо на нашому сайті! Перейдіть в онлайн-конструктор, вибирайте тип і розмір відповідно до параметрів вашого товару, визначтеся з квітами, завантажте зображення для друку на кришці та вкажіть, скільки коробок вам потрібно. Ми виготовимо ваше замовлення і доставимо його в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро та інші.

Команда Cooverbox врахує усі ваші побажання під час виготовлення замовлення!

+380667277557 Артем +380938345901 Оксана

Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.