Упаковка слайдер на замовлення

28
18 2022

До сучасної упаковки пред'являється ряд вимог, і якщо не дотримуватись їх, упаковка втратить всю свою цінність і навіть може стати відштовхуючим інструментом для потенційних споживачів. Тому вибір упаковки має бути усвідомленим.


Базові вимоги до упаковки, що продає:

- Якість упаковки має бути НЕ ГІРШЕ за якість товару
- Надійний захист товару від пошкоджень та втрат
- Наявність читаної та правдивої інформації про продукт
- Відповідність до загальної стилістики бренду
- Зовнішній вигляд, що привертає увагу.
- Зручність у користуванні, функціональність.


Як спровокувати споживача на спонтанні покупки?

Продумуючи майбутню упаковку для свого продукту, необхідно враховувати місце його реалізації та цільову аудиторію. Конкурентів на ринку багато, треба дивувати не тільки товаром, а й індивідуальністю, а ще буде круто знати моду упаковок)


Зараз більше затребувані коробки слайдер, вони зручні у відкритті та закритті, добре фіксує вміст усередині + у нас великий вибір розмірів до цієї упаковки. Але є ще такий вид упаковки, слайдер із МДФ.

упаковка слайдер

Внутрішній коробок справам з палітурного картону, а зовнішній з МДФ матеріалу 3мм і 6мм.

МДФ надає більш гострі та рівномірні кути до коробки, яка набуває дорогого вигляду, звичайно упаковка стане більш важкою, але упаковка зносостійка до  різних впливів на неї, внутрішній короб з неї більш плавно виїжджає, це пов'язано з тим, що мдф не залежить від клімату приміщення, а палітурний картон залежить і може вигинатися в різні боки.

упаковка слайдер на заказ

Більш детально про цей вид вам розповість менеджер, пиши та замовляй)