Упаковка з ложементом на замовлення

14
17 2022

Існує безліч матеріалів для створення вашого індивідуального ложемента. Зараз вкладиші для коробок все частіше стали робити з різних синтетичних матеріалів, що відрізняються хімічною інертністю, еластичністю, механічною міцністю та інші цінні фізичні якості.

коробки з ложементом

До цих властивостей матеріалів відноситься ізолон або спінений поліетилен.

Ізолон – еластичний м'який синтетичний матеріал, який виготовляється шляхом спінювання поліетилену. Він складається з дрібних пор закритого типу.

У виробництві ми використовуємо ізолон сірого/чорного кольору. Висота цільного ізолону є 10мм та 20мм, є ще ізолон п'ятисотий, його висота 5мм, він більш однорідний та пружний. Якщо клієнту потрібен ізолон заввишки 40мм, 15мм, 35мм тощо. Доступні шари ізолону зшиватимуть (грубо кажучи, з'єднуватимуть між собою), щоб отримати потрібну висоту. Звичайно, можна зробити цілий ізолон висотою 40мм, але це буде додатковою послугою.


Спінений поліетилен - поліетилен, що піддається спінювання вуглеводнями в процесі виробництва. В результаті виходить пружне еластичне полотно, що має закрито-пористу структуру пор. Спінений поліетилен використовуємо білого кольору у виробництві, на ринку упаковки частіше використовують спінений поліетилен - незшитий. Його товщина варіюється від 0,5 до 20 мм, а так все йде аналогічно ізолону.

подарункова коробка з ложементом

Різниця між ізолоном і спіненим поліетиленом, у кольорі, у структурі (у білої пори більші) та у пружності. Але ці два види матеріалу для ложемента чудово виконують усі поставлені завдання.

Вони застосовуються при виготовленні ложементів для крихких товарів, косметики, парфумерії, оптики, портативних електронних пристроїв. Висока пружність матеріалу, що точно повторює форму упакованого товару, забезпечує його надійне зберігання та безпеку під час перевезення.