Упаковка під військову споруду

29
6 Березня 2023

Для упаковки обладнання та споруд можуть використовуватись різні матеріали, включаючи металеві, дерев'яні, картонні, контейнери з алюмінію або пластмаси, спеціальні тканини, плівки тощо.

Крім того, важливо враховувати специфічні вимоги для кожного типу обладнання та споруд, включаючи його розміри, форму, вагу, крихкість та інші фактори.


Сьогодні розберемо картонну упаковку під військову споруду.

Це книга на магніті з голландського палітурного картону - цей картон високої якості та відповідає за міцність та захист товару. Для надійної фіксації товару, всередині зробил и ложементу з ізолону, це досить пружний матеріал. Картон обклеювали дизайнерським папером Creative Board, використовували два типи друку Шовкотрафарет та гаряче тиснення фольгою, додали фальш дно, щоб складати аксесуари до товару. Така упаковка виконує всі завдання, які на неї покладають: 

- Міцність

- індивідуальність

- Захист вмісту

картонная упаковка
Загалом упаковка для військового обладнання та споруд є дуже важливою частиною логістичної підготовки та має бути виконана з максимальною ретельністю, щоб забезпечити безпеку та ефективність дій військових підрозділів.