Упаковка під Бучинські монети

30
3 Січня 2023

Все привіт, сьогодні ми розповімо про крутий проект, який нам удостоїлося запакувати.

Цей проект було започатковано двома хлопцями з Бучі, які з початку повномасштабної війни не виїжджали зі свого міста, вони знаходилися в самому центрі дій з лютого 2022 року до березня 2022 року.

Після всіх цих подій Дмитро Воронець та Владислав Кушнір випустили 7500 бучинських монет.


“Ми створили монети, бо люди почали забувати про те зло, яке було під час окупації. Ці монети створені, щоб люди не забували про той жах, який відбувався”, – розповідає Воронець.

Ідею створення монет вигадав Кушнір, у якій поєднав три зображення: Храм Божий – це захист, великий – підлість, дерево – знак надії відродження.

Далі ідею проекту підхопив Воронець. Кожна монета має свій порядковий номер, який вигравірований посередині футляра. Після продажу останньої монети всі вихідні дані будуть знищені і монета набуде історичної цінності. Ініціатори проекту мають намір експортувати монети до інших країн.

“Цими монетами ми показуємо, що не здаємось, працюємо. З отриманих коштів 20% доходу піде для мешканців та постраждалих сімей. Інші – 80% піде на відновлення втраченого виробництва. Ми плануємо залучити на відновлення суспільства близько півтора мільйона гривень”, зазначив Кушнір.


У них є футляри з однією монетою і з трьома, наше завдання було розробити дві коробки за розмірами футлярів, футляри мали щільно сидіти в тарі.

Матеріал для упаковки брали палітурний картон, він міцний і доставлений у цілісності продукцію до клієнта.

упаковка из переплетного картона
Упаковка обклеєна дизайнерським папером creative board чорного кольору.Бумага creative board відносно не дорога і при цьому її зовнішній вигляд задовільний, найчастіше ми використовуємо саме її.

На кришці логотип шовкотрафаретним друком сріблястого кольору.
Вид пакування – слайдер, це як сірникова коробка, але з одного боку стінка закрита.
Для зручної доставки упаковки додано стрічку 10мм.

Для розробки упаковки під ваш бренд напишіть нам у соціальні мережі або звертайтеся через сайт.