Коробка під аромасвічі

31
10 2022

Всім привіт, особливо брендам арома свічок.

Арома свічка, це щось таке умиротворення, спокійне, приємне. Аромат кожної свічки індивідуальний, якась свічка може усунути тривогу, заспокоює, знімає напругу, а інша свічка допомагає підбадьоритися і наповнює вас енергією.

Усі свічки індивідуальні, але на ринку багато конкурентів, лише індивідуальністю не вибитися вперед. Тому або в свічці, або в упаковці свічки, має бути щось чарівне, інформативне та привабливе.


А тепер давайте вирішимо, що має бути чарівним? Відповідно і свічка і упаковка, але перше, що бере в свої руки клієнт – упаковка, коробка має налагодити контакт із клієнтом за вас. Вона може розповісти про продукт, розповісти навіщо цей товар та налагодити довіру з вашим брендом і коли клієнт з усім ознайомився, він переходить до вмісту.


Ми маємо кілька популярних упаковок під свічки.

Упаковка под свечки

1. кришка-дно з картону, розмір 100х100х100мм, висота кришки 90мм.

2. Куб на магнітах, розмір 110х110х110мм.

3. Книжка на магніті 130х130х85мм


Дизайн цих коробок може бути будь-яким. Але не обов'язково йти за нашими стандартами, ви можете вибрати вид коробки та розмір на нашому 3D конструкторі або замовити індивідуальний розмір та вигляд. Ще можна спостерігати в Pinterest різні креативні підходи до упаковки, ми готові їх втілити)