Упаковка на замовлення з дизайнерським папером

23
9 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про диз. папір і картон з soft-touch покриттям. Це таке прогумне покриття, воно приємне на дотик, створює відчутність, що коробочка м'яка.

Софт-тач (soft-touch) ламінація – надає поверхні матовий відтінок і на дотик схожа на так звані soft-touch матеріали з ефектом підвищеної бархатистості. Переваги такої ламінації в тому, що її можна вибирати як вологою, так і сухою серветкою.


А що таке ламінація паперу?

Ламінація, ламінування – це покриття аркуша матеріалу повністю полімерною плівкою. Плівка захищає матеріал від зовнішніх дій. Ви можете пролити на такий лист склянку води або кави, а потім легко протерти. Таким чином – вони виходять більш довговічними та менш маркими. За потреби – ми можемо заламінувати і дизайнерські папери, але сенсу в цьому мало:

Відрізнити матову ламінацію від софт-тач ламінації можна лише навпомацки. Тоді як глянсова ламінація відрізняється від матової ламінації дуже сильно. За статистикою – глянсову ламінацію замовники застосовують у 20% випадків, а матову – у 80%.


Це книга на магніті під ювелірні вироби розмір упаковки 55х55х35мм.

упаковка под ювелирку

Для основи на таку коробку брали палітурний картон та обклеювали зверху дизайнерським папером Plike 1s black чорний 120 г/м2.

Ми використовуємо кілька видів диз. папір з покриттям софт-тач.

Від постачальника Август ТРЕЙД:

- Plike;
- SplendorGel;
- Iceblink;
- Ispira;
- Slide;

Від постачальника Double V:

- Планет Еко Неєн
- Senzo
- TOUCHE COVER

Їх величезна кількість, але вони всі відрізняються між собою. Найчастіше ми використовуємо: Senzo, Plike, Ispira. Вони нам найбільше подобаються у роботі.

На кришці логотип гарячим тисненням фольгою чорного кольору та камінчиків виділили сріблястою фольгою. Дуже елегантно і гармонійно виглядає глянсове тиснення на чорному папері із софт-тачем.

Усередині ложемент пыд ювелірні виробів із чорного ізолону висотою 20мм і покритий тканиною Альміра, це велюрова тканина. До речі, ми використовуємо меблеву тканину, вона більш надійна та зносостійка.


Мінімалістична та преміальна упаковка під вироби з діамантами. Для замовлення упаковки з індивідуальним логотипом або розміром пишіть нам, ми розробимо упаковку за вашим брендом, коли наші клієнти виділяються серед своїх конкурентів)