Упаковка на замовлення під ваш товар

41
16 2022

І так коробка місяця. Упаковка зачарувала нас своїм стильним мінімалізмом. Коробка під косметичні пензлики. Це упаковка слайдер, клієнту сподобався такий вид коробки тим, що ти не просто відкриваєш коробку вгору, ти її витягуєш, тим самим інтрига залишається до останнього.


Розмір упаковки підібрали з наших - 215х130х20мм, щоб додатково клієнт не купував висічний ніж на коробку. Висічний ніж це спеціальна форма, яка висікає заготовки для коробки з матеріалу.

Слайдер робимо з палітурного картону 2мм та 1.5мм. Зверху обклеюємо папером, у цьому випадку взяли дизайнерський папір Artelibris air bag nero чорний 120 г/м2, це фактурний папір (тобто з візерунком), фактурні папери надають більш цінного вигляду вашому товару. На кришці логотип гарячим тисненням фольгою – стильно та мінімалістично. Ложемент розроблений на запит клієнт, їм хотілося щоб кожен пензлик лежав окремо і надійно фіксувався, але й щоб ложемент не забирав на себе всю увагу, тому прийшли до рішення зробити ложемент на половину коробки. Такий ложемент не втратив своїх функцій і тримає товар на місці, для ложементу брали матеріали чорного кольору 10 мм заввишки.

упаковка на заказ украина

Якщо вам потрібна індивідуальна розробка та оригінальний підхід до вашої упаковки на замовлення, пишіть нам у соціальні мережі або звертайтесь через конструктор.