Висічні коробки

378
30 2021

Всім доброї доби!
Сьогодні я вирішила приділити час висічним коробкам, а точніше висічній машині.

Якщо розповісти розумно: 
Тигельний прес (або плоско-вирубний верстат) є виробничим обладнанням, оснащеним кривошипно-шатунним механізмом, який дозволяє створювати високий тиск, близько 150 т., між двома паралельними металевими плитами.


Ну а якщо простими словами, ця машина дозволяє швидко та легко висікати різні форми з будь-якого матеріалу, у будь-якій кількості.
У нього є два типи плити:
-рухома 
-не рухома.
На не рухому плиту кріпитися ніж (штанц-форма, ніж для висікання), а на рухому частину кріпитися матеріал з якого будуть висікати. Принцип роботи тигельного преса дуже простий, складається як книга.

IMG_0292.PNG упаковки для кондитерских изделий


У нас на виробництві тигельний прес використовуються для висікання по контуру, біговки та надсічки на найрізноманітніших матеріалах: одному та багатошаровому папері, щільному картоні, пластику та шкірі.

коробки для кондитерских изделий

Тигельний прес нам подобається тим, що він прискорює роботу виробництва, добре висікає капелюшні коробки, подарункові коробочки.

Відео на youtube:


Для замовлення преміумкласу пакування, коробки на замовлення, виготовлення подарункових коробок, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox  Facebook: CooverBox  Telegram канал: CooverBox Photos.