Не стандартна коробочка, в конструктиві кришка-дно з бортиком

252
23 2021

Всім доброї доби!
Сьогодні ми з вами дізнаємося трохи більше про такий конструктив як солокінг - це дорожчий варіант кришки-дно, в народі називають цей конструктив кришка-дно з бортиком.

коробки крышка дно


Близько 8 років тому, до нас звернувся бренд Artemovsk Winery, з проханням зробити пакувальну коробочку під алкоголь. Нам потрібно було запакувати нову лінійку "Soloking" ("Соло короля") від компанії Artemovsk Winery.
І захотіли вони упакувати свій алкоголь у конструктив кришка-дно з бортиком, на той момент ми вперше зіткнулися з таким конструктивом.

шампанское солокинг.jpg

саме після цього замовлення, цей конструктив ми стали називати «солокінг» (Soloking), кожен називає по-різному даний вид коробки, у нього немає вродженої назви.


Солокінг частіше замовляють для упаковки алкоголю, для упаковки алкоголю у вигляді подарунка або для упаковки ексклюзивного алкоголю, тому-що  своїм зовнішнім виглядом солокінг надає товару цінності та презентабельності. На жаль, фоток солокінгу під алкоголь не зможу показати, тому що солокінг в основному замовляють під ювелірні вироби.

коробочки для ювелирных изделий


Цей вид коробочки підкорив серця «ювелірів».
У нас вже є стандартний розмір солокінгу для пакування ювелірки 85х85х40мм, є великий різновид ложементів під ювелірні вироби.
Солокінг надає ніжності та витонченості будь-якому виробу, коробочка сама по собі виглядає дорого, гарний дизайнерський папір, логотип гарячим тисненням і ложемент обклеєний м'якою та приємною на дотик тканиною.

футляры и упаковка для ювелирных изделий


Обмеження за розміром краще уточнити у менеджера. Як можете спостерігати, даний конструктив можна зробити будь-якої форми, і солокінг можна замовити під будь-яку продукцію.

Я можу написати і розписати 3 листи про цей конструктив, але всі ми в глибині душі знаємо, що читати нам ліньки і краще б ми на щось повтикали)))

Переходьте дивитися огляди та відео на нашому ютуб каналі, де я розповідаю про всі
технічні та робочі момент солокінгу.Відео на youtube: 


Для замовлення преміум класу упаковка, коробки на замовлення, виготовлення подарункових коробок, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана

Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.