Коробка на замовлення із міцного картону

42
21 2022

Палітурний матеріал щільний, твердий і якщо мдф матеріал надає значну вагу упаковці, то упаковки з палітурки залишаються при невеликій вазі.  Такий картон люблять не тільки через його надійний захист будь-якого виробу всередині, а й за те, що можна зробити практично будь-який вид упаковки з даного матеріалу.

Індивідуальні коробки з палітурного картону виглядають презентабельно. Дизайн отримує завершальний штрих за рахунок додаткової обробки. Наприклад, при використанні різних цікавих технологій для нанесення логотипу.

коробка из прочного картона

Виробництво Cooverbox практично не обмежується у різних впливах на упаковки для крутого брендування. Більш детально про наші можливості вам розповість менеджер при індивідуальному спілкуванні.


Величезна і головна перевага палітурного картону, це те, що він дозволяє експериментувати з розмірами та видами упаковок. Кришка-дно, кріплення магнітами/стрічками, футляр, коробка із пластиковою ручкою, коробка з двома клапанами.  На вибір коробки впливає те, які подарунки збираєтесь покласти в картонну упаковку, їх кількість та вагу.

Всередину коробки для надійною фіксації товару можна зробити ложемент. Ложемент - вкладиш у коробку, що вирізається за формами товару та надійно фіксує його.


Ми в основному працюємо з палітурним картоном, і для створення ваших упаковка на замовлення використовуємо ручне складання.