Коробка для ювелірних прикрас

8
19 2022

Композиція придумана для обручки, коробка в коробці. Це дуже незвично і дуже заворожує.

Тут один вид упаковки, книга на магніті, розмір 55х55х35мм та 90х90х47мм.

коробочки для ювелірних виробів

- Коробки обклеєні дизайнерським папером ISPIRA FASCINO.

Друкована продукція для різних ексклюзивних та мистецьких проектів називається дизайнерським папером. Вона створюється з особливих матеріалів за допомогою спеціальних технологій і може бути використана в різних сферах


- Для основи на коробку брали палітурний картон щільністю 2мм.

Палітурний картон є одним з найбільш міцних видів картону, завдяки своїй структурі здатний витримувати високі механічні навантаження. Виготовляється із бурої деревної маси з використанням макулатури. Покривні шари складаються з невибіленої целюлози з додаванням до 30% напівцелюлози або деревинної маси.


– Логотип виконувався гарячим тисненням фольгою.

Гаряче тиснення фольгою – це процес використання тепла та тиску для нанесення металевої фольги або голограм на матеріали, такі як тонкий папір, картон, кашований картон, пластик та гофрований картон.- Ложемент із чорного/сірого ізолону та покриті тканиною (ми найчастіше використовуємо меблеву тканину). У великій коробці ложемент із вирізом під маленьку коробку, для цього купували висічний ніж/штанцформа.

Штанцформа - це вид оснастки для штанцевих машин, що виготовляється з фанери з установкою в основі лінійок для різання, бігування, перфорації та інших.


- Кишенька в коробці 90х90х47мм під флаєр компанії, кишеня з дизайнерського картону Artelibris air bag caffe. Різниця між дизайнерським папером та дизайнерським картоном лише у щільності.

футляри та упаковка для ювелірних виробів


Компанія NUE замовила у нас упаковку під три види прикрас

- обручки

- одне кільце

- сережки

Про ці коробочки я розповідаю у відео на нашому YouTube каналі.

Для замовлення пишіть нам у соціальні мережі, дзвоніть на вказані номери на сайті та пишіть через сайт)