Як правильно вибрати упаковку для ювелірів

17
7 2022

Чому важлива гарна упаковка?
Гарна упаковка робить зовнішній вигляд презенту ефектнішим, а також продовжує очікування приємного сюрпризу. Упакування для подарунка – це не просто данина традиції, а додатковий вираз уваги, підкреслення урочистості моменту.
І це стосується упаковки під ювелірні вироби.

Різноманітність цих упаковок велика, це можуть бути пакети, мішки, тара із пластику, футляри. А про те, як їх можна декорувати, варто написати окрему книгу.

упаковка под ювелирку


Упаковка на замовлення під ювелірні вироби повинна не тільки доносити ідеологію вашого бренду, а й залучати своєю харизмою потенційних клієнтів.
Запитаєте ви, яка харизма може бути у подарунковій коробці на замовлення?

Якщо правильно вивчити ваших клієнтів, стилістику вашого бренду, підійти до дизайну коробки відповідально, то якісне пакування під ювелірку може залучити в 5 разів більше клієнтів, ніж хороша реклама в інтернеті.
Ми любимо очима, емоціями, якщо ваша упаковка у перші 3 секунди викликає позитивні хвилі у споживача, то це на 50% ваш покупець, решта 50% на себе бере менеджер і сам виріб.

Найголовніше, банери, вироби, упаковка, соціальні мережі, сайти тощо. повинні нести однакову ідеологію та смислове навантаження, щоб залучати не всіх поспіль, а ваших майбутніх клієнтів.

На тому тижні відвантажили чарівні та стильні коробки для ювелірних виробів, розробники компанії CooverBox розробляли правильну упаковку для свого клієнта.
Вивчили характеристики ЦА замовника, підібрали відтінки під бренд компанії, вибрали гарний матеріал для пакування, розробили індивідуальний преміальний ложемент.


упаковка під ювелірні вироби

Це ювелірний набір, тут є:
- Упаковка під одне кільце;
- Упаковка під сережки;
- Упаковка під обручки.

Маленька коробка на магніті розміром 55х55х35мм
Велика упаковка з клапаном розміром 90х90х47мм

На цей тираж брали два дизайнерські папери Artelibris air bag caffe та creative board

Ложемент з ізолону, обтягнутий оксамитовою тканиною, ложемент надійно фіксує виріб на місці.

Магніти в упаковці дозволяють безпечно транспортувати ваш товар у будь-яку точку. Ми гарантуємо збереження вашої продукції.


Для замовлення преміум класу упаковка, коробки на замовлення, виготовлення подарункових коробок, виготовлення коробок з картону – пишіть нам у месенджери:

+380982692381 Станіслав +380938345901 Оксана
Instagram: @cooverbox Facebook: CooverBox Telegram канал: CooverBox Photos.